Вибираємо хлібницю

14.11.2017

Виробляти хлібницю - це як винаходити велосипед. Здавалося б, що у велосипеді складного – кермо, рама, два колеса. А от і ні: зайдіть у веломагазин і погляньте… Якщо ви зайшли просто купити велосипед, з першого разу це і не вдасться.

Отже, мова піде про хлібниці.

Давайте відкинемо одразу ідею зберігання хліба в целофані та розміщення його в холодильнику чи морозильній камері. Повірте, що виробники запаковують хліб у поліетилен не для того, щоб його там зберігати. Це більше логістично-санітарне рішення для правильного транспортування і доставки у ваш дім. А вдома такий хліб треба ставити в хлібницю. Щодо холоду – якось воно не так…і чекати довго, щоб нагріти, і дивно якось. Та й чи варто робити такі хитрощі? Десь знайдемо час і проекспериментуємо, але навіть не хочеться. Треба просто купити нормальну хлібницю.

Feelwood хлібницяЗ конструктивної точки зору, хлібниця - це ящик. Звичайний ящик, призначений для зберігання хліба. Чому хліб треба класти в ящик розуміємо: зберігаємо від зовнішнього впливу. Тобто від ультрафіолету, від пилу,  від домашніх тепло- чи холоднокровних улюбленців і неулюбленців. Виходячи з цього завдання (зовнішнього захисту) підійде будь-яка хлібниця, яка подобається за зовнішніми ознаками. Тобто, вона має Вам подобатися. Вибір форм, конструктивних рішень, матеріалів виконання настільки різноманітний… Тому кожен користувач кухонних аксесуарів проходить етап купівлі та наступний етап - викидання речей з кухні. Спершу викидається старе, бо набридло. Потім – нове, бо хоч і гарне, але колір не той, до мікрохвильовки не підходить  і т.д.  І от настає момент, коли все влаштовує: гарна, зручна, функціональна, підходить до інтер’єру. І тут виявляється, що хліб пліснявіє або пересихає, додається сторонній запах тощо. А все тому, що обираючи за зовнішніми ознаками, ми не подумали про матеріал, з якого виготовлена хлібниця.

Тут треба розуміти, що всередині цього ящика проходять певні процеси. По-перше, хліб має в собі певну кількість води, яка випаровується. Якщо випаровується швидко – хліб пересихає і черствіє. Якщо не випаровується зовсім – пліснявіє, тому що при такому мікрокліматі з'являється грибок навіть на бездріжджевому хлібові. А оскільки більшість видів хліба випікаються з дріжджового тіста – результат у вигляді колонії грибів буде вже наступного ранку.

Треба зважити ще на те, що різні види хліба мають неоднакову вологість, випікаються з різного зерна і різними технологіями. Відповідно, різний хліб треба по-різному зберігати, і не утримувати разом. Тому ідеального рішення нема, як нема й ідеальної хлібниці. Крім того, враховуємо, що на кухні присутня системна вентиляція повітря , бо якщо цього нема – треба думати не про хлібницю, а про черговий ремонт і про тих, хто робив попередній. Розуміємо й те, що хліб у хлібниці зберігається тимчасово.

Спробуємо довести, що саме хлібниця з дерева є найбільш універсальною і кращою для зберігання хліба.Feelwood хлібниця

Отже!

Не купуйте з бамбука, бо це не дерево, а трава, що з високою вірогідністю сильно просочена клеєм з фенолами.

Не купуйте з пластика, бо процес його виробництва вам достеменно невідомий. І хай там як виробники пишуть – якісна пластикова хлібниця може бути тільки від відомого бренда, який не спокуситься «китаєм», і коштуватиме дорого.

Не заперечуємо щодо використання скла і неіржавної сталі. Гігієнічно, красиво, модно. Але основна проблема цих матеріалів - паронепроникність. В таких хлібницях нема регулювання мікроклімату. Для того, щоб хліб не пліснявів, тут мають бути значні вентиляційні отвори, що в свою чергу призведе до пересихання хліба.

Не думаємо, що хліб можливо зберігати у хлібницях, плетених з лози чи іншого матеріалу. Точніше, ставити його туди можна, але захистить вона хліб хіба від вашого погляду.

Одним з цікавих матеріалів є глина. Кераміка, теракот, фарфор - паропроникні, за умови, що вони не глазуровані. Тому хлібниці з глини, так само як і з дерева, здатні до саморегулювання вологи. Певною мірою глина навіть краще від дерева, бо легше доглядати, можна мити, не боячись розбухання і тріщин. Але є один суттєвий недолік – крихкість. Одноманітність дизайну та кольору(оскільки покриття нівелює всі переваги) теж не сприяють популярності. До речі, зручності може додати використання в такій хлібниці дерев’яної кришки.

Але повернемось до того, про що стверджували – найбільш універсальною є дерев’яна хлібниця.

Хлібниця з натуральної деревини має основну відмінність від схожих виробів з інших матеріалів - вона паропроникна і здатна до саморегулювання вологості всередині. Це пояснюється природністю матеріалу, адже деревина, навіть після сушіння та обробки , «живе». Деревина поглинає зайву вологу, а при висиханні середовища - віддає її. Тому цим і пояснюється можливість тривалого зберігання хліба в такій хлібниці. 

Деревина легка в обробці та ремонтопридатна. Це дозволяє здійснювати різноманітні конструктивні рішення в плані дизайну, забезпечення зручності та споживацьких потреб.

Не менш важливо те, що деревина - екологічний матеріал і відновлюваний ресурс. Вона не потребує складної утилізації, тому не завдає шкоди довкіллю.

Feelwood.jpgВідкинемо думки про немодність дерев’яних хлібниць. Не зупиняйтесь на дизайні, який можна споглядати у сувенірних лавках народних умільців. Є багато дерев’яних хлібниць з сучасним модним дизайном, які впишуться в будь-який найвибагливіший інтер’єр.

Суттєва порада: купуйте українське. І кажемо це зовсім не з патріотичних спонукань. Український виробник не виготовлятиме вироби з деревини незрозумілого походження, бо йому вигідніше купити й переробити її  тут, з карпатського бука ,чи поліського дуба. Український виробник не буде імпортувати сировину, бо, на жаль, ми експортуємо деревину.

Друге правило: дерев’яна хлібниця не має бути лакованою чи фарбованою. Не заперечуємо, що є нешкідливі паропроникні лаки і фарби на водній основі. Але поважаючі себе виробники не покриють ними свої вироби хоча б для того, щоб не ставити під сумнів свою репутацію. Тим більше, що зараз є великий вибір мінерального чи лляного масла. Таке покриття паропроникне, екологічне. Тільки треба обов’язково пересвідчитись, чи таке масло дозволяється використовувати для харчових продуктів. Як правило, гідні виробники про це вказують і ,за необхідності, нададуть копію відповідного сертифікату.

Впевнені, що переконали вас - тільки дерево або глина! Або дерево і глина. Але краще дерево, бо воно таке затишне в інтер’єрі, приємне на дотик і неповторне. Дерево – це унікальний матеріал, створений самою природою, що випромінює особливий настрій, формує атмосферу комфорту та затишку. Ввібравши в себе тепло та енергію сонця, деревина віддає це тепло вам.

Назад до списку