Геть штучні матеріали!

06.06.2018

штучні матеріалишкоди довкіллюРозвиток сучасних технологій призвів до переповнення полиць магазинів найрізноманітнішими виробами з штучних матеріалів. В 

  більшості випадків такі товари повністю заміщають вироби з деревини. Інколи штучні матеріали мають навіть кращі експлуатаційні 

характеристики. Покупцю ж приходиться робити вибір між 

штучним і натуральним. І тут, як не дивно, міркуючи з кращих побажань, робиться ірраціональний вибір.  

Виявляється, часто споживачі свідомо обирають вироби з пластмас та інших штучних матеріалів мотивуючи це тим, що споживаючи натуральне вони завдають шкоди довкіллю, вичерпуючи природні ресурси.

Спробуємо обґрунтувати необхідність використання деревини та нешкідливість такого споживання.

Отже – як мінімум, п’ять причин використовувати деревину в побуті:

     1. Частіше деревина, всупереч нашим переконанням, набагато дешевша ніж штучні матеріали. Крім того, використання деревини перевірено часом. ЇЇ експлуатаційні характеристики прогнозовані, всім відомі й зрозумілі.

Feelwood.com.ua     2. Натуральна деревина має гіпоалергенні властивості завдяки своєму природньому походженню. Пластик та інші подібні матеріали рідко бувають нейтральними в цьому відношенні – в кращому випадку їх вплив на організм людини не завжди до кінця вивчений.

     3. Зміна забарвлення, потемніння деревини від часу тільки додає їй благородності й краси. Навіть старіння деревини та сліди від використання дерев’яних речей додають їм шарму. Деревину навіть штучно «старять» для цього. Штучні матеріали вицвітають втрачаючи споживчі естетичні якості, а стирання, подертості роблять їх непривабливими.

     4. Деревина, на відміну від сировини для штучних матеріалів, є одним з небагатьох відновлюваних ресурсів. При правильному та бережливому використанні лісових ресурсів, вони примножуються і покращується їх якісний склад. Обсяги заготівлі деревини завжди лімітуються й науково обґрунтовуються.

     5. Утилізація деревини не завдає шкоди довкіллю. Як правило, утилізацією деревини є або спалювання або перегнивання. В обох випадках це приносить тільки користь (тепло для обігріву або збагачення грунтів).

Звісно, що сучасне суспільство не може обійтися без штучних матеріалів. Останні бувають в багатьох випадках незамінними. Але у всіх сферах (де це ще можливо) варто зберігати натуральність походження матеріалів. Особливо це стосується нашої оселі.

використання деревини.jpg

Висновок простий – оточуйте себе натуральними матеріалами й уникайте, по можливості, штучних. Структура натуральної утилізаціядеревини – це завжди багате різноманіття природнього й унікального малюнку, фактури і забарвлення. Будь-яка штучна імітація буде однорідною і повторюваною. 

А ми намагатимемось робити для Вас найкращі продукти з деревини.

І Ви можете бути певними - вироби, які реалізуються нами, виготовлені з деревини лісових господарств, що дотримуються принципів невиснажливого, сталого лісокористування. Наше виробництво безвідходне, а утилізація наших виробів не завдає шкоди довкіллю.


Назад до списку